Uliczne pokazy mody są zawsze pełne magii i inspiracji, a tak właśnie było podczas wyjątkowego wydarzenia “My Wonderland-Oceania” zorganizowanego przez Gorey.pl w ramach PolskaÉire Festiwal w Gorey 2023.

Projektantka Urszula Kaczor przeniosła nas w podróż do tajemniczego i kolorowego świata Oceanii, gdzie fantazja splatała się z modą. Jej unikalne kreacje ożywiły atmosferę a jej pasja do projektowania ubrań i eksperymentowania z różnymi materiałami była widoczna w każdym szczególe. Wydarzenie “My Wonderland-Oceania” było nie tylko okazją do podziwiania mody, ale również do wyrażenia artystycznej wizji Urszuli Kaczor.

Pokaz odbył się w samym sercu miasta, przyciągając uwagę zarówno lokalnej społeczności, jak i odwiedzających. Wszyscy zgromadzeni mogli podziwiać fantastyczne stroje na wybiegu, które emanowały energią i kreatywnością.

Pokaz mody “My Wonderland-Oceania” był jednym z kilku wydarzeń organizowanych podczas PolskaÉire Festiwalu w Gorey 2023. To piękne połączenie dwóch światów, które sprawiło, że mieszkańcy Gorey mieli okazję doświadczyć czegoś wyjątkowego i niezapomnianego.

Zdjęcia dzięki uprzejmości Katarzyny Kotlarskiej.