Spokojna posiadłość Kilruddery w Bray wczoraj po raz kolejny była świadkiem zmagań z własnymi słabościami. Wszystko to za sprawą odbywającego się tam biegu z przeszkodami (mrożącymi krew w żyłach – dosłownie) HELL & BACK.
Tym razem przedstawiciele Gorey.pl wspólnie z grupą znajomych oraz pracownikami firmy SALESFORCE dumnie staneliśmy na starcie. Ciężko opisać wszystkie “atrakcje” jakie zaserwowali nam organizatorzy, ale był lód, było mokro, było błoto, było wesoło, wspinaliśmy się, zjeżdżaliśmy, pływaliśmy, strzelali do nas, razili nas prądem lecz z pewnością było warto.
Dzięki wzajemnej pomocy daliśmy rade i wszyscy ukończyliśmy bieg. Tu nie liczył się czas i miejsce a dobra zabawa i chęć sprawdzenia własnych mozliwości.
Przy okazji wspólnego udziału w biegu przeprowadzamy również razem zbiórkę pieniędzy dla lokalnego oddziału “Cycle Against Suicide” organizacji mającej na celu zapobieganie samobójstwom. Zbiórka potrwa jeszcze do najbliższej soboty, Każdego, kto chciałby się dorzucić zapraszamy do kontaktu z Olą Riquet (tel 0874169702).
Ostateczna suma jaką uda się uzbierać oraz relacja z oficjalnego przekazania czeku zostaną oczywiście opublikowane wkrótce.

Specjalne podziękowania dla Daniela Dragosza pomysłodawcy tej akcji, na pewno to powtórzymy! Być może uda się zmontować jeszcze liczniejszą ekipe.

 

Poniżej lista uczestników:

SALESFORCE:
Eoin Kelly
Clive Whelan
Adam Nemitz
Daniel Dragosz
Dean Dixon
Kealan Moran

GOREY.PL:
Ola Riquet (nasz rodzynek w tym biegu, szacun Ola)
Karol Dettlaff

ZNAJOMI:
Arek Plitt
Krzysztof Konior
Tomek Konopka