W sobotę 1 września w Castletown został rozegrany turniej piłkarski, który zapoczątkował jesienny sezon rozgrywek halowych.

W turnieju wzięło udział 40 uczestników podzielonych na 4 drużyny:
„Gorey.pl”, „Knuckles FC. Ultras”, „Sondico FC” oraz ekipa Chorwatów „Balcan Express”.
Graliśmy systemem każdy z każdym plus runda rewanżowa a do ścisłego finału awansowały dwie najlepsze drużyny
„Gorey.pl” i „Knuckles FC. Ultras.
Finał był bardzo zacięty i po remisie 1:1 o zwycięstwie zadecydowały rzuty karne.
Serię jedenastek oraz próbę nerwów wygrała drużyna ”Knuckles FC Ultras” 3:2 i to zapewniło im zwycięstwo w całym turnieju.

Stowarzyszenie Gorey.pl wsparło organizatorów turnieju i ufundowało puchar, który w imieniu zwycięskiej drużyny odebrał Maksymilian Denisiuk. Królem strzelców turnieju został Jakub Konkel.
Dzień pełen emocji zakończył się wspólnym grillem. Wyrazy uznania należą się wszystkim zawodnikom, za zaangażowanie i sportową postawę.
Specjalne podziękowania dla organizatorów Piotra i Jakuba Konkel, Krzysztofa Świtonia, Adama Pająkowskiego i Arka Kubickiego. Nad poprawnym zapisem wyników czuwała Jola Konkel a w rolę sędziego wcielił się Karol Dettlaff.
Ustalono, że podobny turniej zostanie rozegrany również w przyszłym roku, przy wsparciu Gorey.pl oraz z większą liczbą drużyn.

Jeszcze raz gratulujemy wygranym a wszystkie osoby zainteresowane grą na hali zapraszamy do kontaktu z
Jakubem Konkel na Facebooku -[kliknij tutaj] lub Adamem Pająkowskim (tel: 0892005265) oraz poprzez grupe na FB messenger: “Gorey Astro”.

Zdjęcia dzięki uprzejmości, jak zwykle niezawodnej Kasi Kotlarskiej, za co bardzo dziękujemy!