Karnawał to wspaniały okres zimowych balów, zabaw, a także nieodłączny element dzieciństwa. Jak co roku o tej porze,  z roześmianą i fantastycznie poprzebieraną międzynarodową ekipą dzieciaków, bawiliśmy się na corocznym już Bajkowym Balu Karnawałowym Gorey.pl 2018.

Sala zaprzyjaźnionego Loch Garman Arms, ozdobiona kolorowymi balonami i serpentynami  w piątek 9 lutego wypełniła się niecodziennymi gośćmi. Na bal przybyły księżniczki, wróżki, super bohaterowie, postacie z ulubionych bajek, żołnierze, piłkarze, bracia Mario i Luigi, motyl a także krakowianka i góral 😉

Po barwnej prezentacji strojów rozpoczęły się tańce, w rytm skocznej muzyki, które były przeplatane zabawami i konkursem plastycznym. Super zabawą okazało się wspólne naśladowanie  wygibasów  z choreografii  wyświetlanych  na wielkim ekranie. Wiele radości sprawił dzieciom również słodko-owocowy poczęstunek w formie pikniku w grupkach oraz drobny upominek na zakończenie balu.

Radosny, szeroki uśmiech na buziach dzieciaków  to dla nas najlepsze podsumowanie wspólnej zabawy. Pozostały wspomnienia, które będą nam towarzyszyć do kolejnego balu karnawałowego.

Serdeczne podziękowania należą się mamom, które przepięknie i kreatywnie poprzebierane pomagały podczas balu! Dziękujemy: Lidia Pieczykolan, Kasia Anoszczenko, Aleksandra Wydra, Aneta Wawrzyniak, Aneta Dmytrów, Anna Waszkowska, Renat Świst, Anna Sheerin, Daria Stępka, Renata Pietrzak.

Specjalne podziękowania należą się natomiast Kasi Kotlarskiej która kolejny raz wsparła naszą imprezę oprawą fotograficzną.

Wielkie dzięki i do zobaczenia za rok