Już za tydzień w niedzielę 13 stycznia odbędzie się 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Po raz drugi WOŚP zagra w Gorey, a wszystko to dzięki Żanecie, Kasi, Ani oraz Marlenie, które podjęły się organizacji finału w naszym miasteczku. Tegoroczny finał będzie przebiegał pod hasłem “POMAGANIE JEST DZIECINNIE PROSTE Gramy dla dzieci małych i bez focha – na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych”.

Dzień będzie obfitował w wiele atrakcji, w programie m.in. tradycyjne licytacje i loteria, występ dzieci ze szkoły muzycznej, pokaz pierwszej pomocy, zespół Dream River, Polska Grupa Improwizacyjna, Aidan Kelly, Agnieszka Marcinek – Gajek & Przyjaciele, Kapela do Wesela.

Gorey odwiedzi także tego dnia gość specjalny WOŚPu, Szymon Majewski, znany z programów telewizyjnych satyryk, dziennikarz, aktor.

Będzie również coś dla podniebienia, przysmaki z grilla przygotują Łukasz i Mariusz właściciele polskiego sklepu “A Taste of Poland”.

Dostępne będą także góralskie serki z grilla z żurawiną a dla lubiących słodkości kiermasz ciast kawa i herbata. Zajęcia plastyczne dla dzieci poprowadzą panie z polskiej szkoly w Gorey.

Stowarzyszenie Gorey.pl jest partnerem WOŚPu w Gorey i w pełni utożsamia się z działaniami Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która od 27 lat wspiera polską służbę zdrowia. 

Zachęcamy wszystkich do zapoznania się z atrakcyjną ofertą oraz do wzięcia udziału w wydarzeniach jakie przygotowali dla nas organizatorzy WOŚP w Gorey.

Impreza odbędzie się w BREENS BAR, Pearse St. start o godz 13.