Podobnie jak przed rokiem Family Fun Day upłynie pod znakiem muzyki na żywo.
Z przyjemnością przedstawiamy zespoły, które wystąpią dla nas:

LOS WEXICANOS to trzech pokręconych gości grających  muzykę ska / punk / reggae, z niewielką marynatą synth popu z lat 80-tych. Te człowieki atakują bębenki uszne opinii publicznej przez ostatnie cztery lata i pomimo wielu występów nie poprawiły zbytnio swoich umiejętności muzycznych. Chłopaki są dostępne na Facebooku / YouTube oraz na najbardziej renomowanych stronach porno 😛

MLC (Mid Life Crisis – Kryzys wieku średniego) to nowy lokalny band robiący niezłe zamieszanie na żywo. Grają zróżnicowaną muzykę, od irlandzkiego rocka po bluegrass. Ich głównym celem jest zaangażowanie każdego, niezależnie czy też śpiewając razem z nimi czy też po prostu bawiąc się przy ich muzyce.  Na scenie zobaczycie gitary, perkusję, skrzypce, irlandzki flecik, kazoo i mnóstwo wokalnych popisów. Oczekuj nieoczekiwanego!

The Vinyl Fridays – Winylowe piątki to czteroosobowy zespół rock and roll, który powstał na terenie Gorey. Grają dobrze znane utwory z lat 60s, 70s, 80s, 90s, a także muzykę współczesną. W ciągu ostatnich 6 miesięcy zdobyli większą popularność i obecnie grają regularnie głównie  w Arklow i Gorey.

Noel Dunbar – Pochodzący  z Courtown piosenkarz oraz autor tekstów. Jest związany z Irlandzką sceną muzyczną od 1984 roku.
W latach 80-tych, Dunbar był liderem sławnego zespołu „The Javreys” którego początki są mocno związane z miastem Wexford. Zespół „The Javereys” wydał 4 płyty długogrające a jeden z ich utworów  „Ghost of history” dotarł do wysokiego ósmego miejsca w irlandzkim zestawieniu najpopularniejszych utworów w tamtym okresie. Zespół koncertował nie tylko w Irlandii, lecz także w UK a nawet w USA gdzie jednym z najważniejszych wydarzeń był  występ dla prezydenta Ronalda Reagana.
Następnie Noel dołączył do ludowego zespolu „Boru”, który z czasem mógł się pochwalić jeszcze większym sukcesem niż jego poprzednia ekipa wydając pięć albumów oraz docierając z dwoma singlami do pierwszej dziesiątki najpopularniejszych utworów w Irlandii w tamtym okresie. Zespół “Boru” koncertował nie tylko po całej Irlandii gdzie był zapraszanym na szereg festiwali i wydarzeń kulturalnych, lecz także i w USA.
Noel jest założycielem zespołu „THE KICK ASS CUCKOOS”.  Aktualnie pracuje nad swoim solowym debiutanckim albumem, który ma sie ukazać jeszcze w tym roku.

Jesteśmy przekonani, że …. “The Craic Will Be Dobry”, przypominamy, że tegoroczny Piknik Rodzinny/Family Fun Day odbędzie się w
niedzielę 9 czerwca na Civic Square w Gorey w godz od 12-17.
Serdecznie zapraszamy.